Városlista
2026. január 28, szerda - Károly,

Hírek

2018. Július 11. 14:11, szerda | Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu

Ügyintézés közben öltek meg egy hivatali dolgozónőt Inárcson

Ügyintézés közben öltek meg egy hivatali dolgozónőt Inárcson

Ügyintézés közben késsel halálosan megsebesített egy hivatali dolgozót egy férfi szerda reggel Inárcson - közölte a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság a rendőrség honlapján.

Mint írták, a nő olyan súlyosan megsérült, hogy a helyszínen életét vesztette. A rendőrök elfogták a bűncselekmény elkövetésével gyanúsított 61 éves helyi lakost, elszámoltatása folyamatban van.

A rendőrség vizsgálja a haláleset körülményeit, megkezdte az adatgyűjtést és a helyszínelést.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 27. 07:33, kedd | Belföld

Orbán Viktor utasította a külügyminisztert, hogy kéresse be az ukrán nagykövetet

Orbán Viktor miniszterelnök hétfőn utasította Szijjártó Péter külgazdasági és külügyminisztert, hogy kéresse be Ukrajna magyarországi nagykövetét. Ezt a kormányfő a Facebookra feltöltött videóban közölte hétfőn.

2026. Január 27. 07:31, kedd | Belföld

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa, a héten indul a postázás

Elkészült a nemzeti petíció nyomtatványa és ezen a héten indul a postázás. Arra biztatok mindenkit, hogy üzenjünk Brüsszelnek, hogy nem fizetünk

2026. Január 27. 07:29, kedd | Belföld

Lázár János bocsánatot kért a cigányokkal kapcsolatos kijelentése miatt

Bocsánat érte, valóban sajnálom – mondta a miniszter Kaposváron.

2026. Január 26. 07:02, hétfő | Belföld

Alig győzi a NAV a kínai kiscsomagok vámkezelését

A külföldről érkező vámkezelést igénylő kiscsomagok száma 2024-hez képest 50 százalékkal nőtt tavaly