Hírek
2020. November 20. 10:14, péntek |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Több helyen még kifogásolt a levegő, de javulás várható
Több településen még kifogásolt a levegőminőség a magas szállópor-tartalom miatt, de mindenütt javulás várható.
A Nemzeti Népegészségügyi Központ (NNK) pénteken közzétett térképe szerint Budapesten, Százhalombattán, Pécsen, Székesfehérváron, Várpalotán, Nyíregyházán, Miskolcon, Sajószentpéteren, Kazincbarcikán és Putnokon minősítették kifogásoltnak a levegő minőségét. Az előrejelzésben viszont az összes érintett településnél azt írták: javulás várható.
A Főpolgármesteri Hivatal pénteken az MTI-hez eljuttatott közleményében jelezte, Budapesten már pénteken javulhat a levegőminőség, ami az Országos Meteorológiai Szolgálat előrejelzése szerint a hétvégén is kedvező maradhat.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 05. 12:00, csütörtök | Belföld
Új program segíti a munkát keresők elhelyezkedését
2026. Február 05. 07:27, csütörtök | Belföld
Karácsony Gergely az Európai Bizottsághoz fordul a szolidaritási hozzájárulás kapcsán kiadott kormányrendelet miatt
2026. Február 05. 07:25, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: ha melózunk, nyerünk
A jó hír az, ha melózunk, nyerünk, ha nem melózunk, nem nyerünk - jelentette ki a miniszterelnök a közelgő országgyűlési választásokkal kapcsolatban a Mandiner Klubesten szerdán Budapesten a Várkert Bazárban.
