Hírek
2020. Január 22. 11:53, szerda |
Belföld
Forrás: mti
Szuperhőst utánozva ugrott le az erkélyről egy kisgyerek, vádat emeltek az édesanya ellen
Vádat emelt a Pápai Járási Ügyészség az ellen az édesanya ellen, akinek négy és fél éves gyermeke tavaly júniusban kizuhant az erkélyről és súlyos sérülést szenvedett
– tudatta a Veszprém Megyei Főügyészség az MTI-vel szerdán. Közölték: a 25 éves asszony három kiskorú gyermekével – köztük a négy és fél évessel – otthonában tartózkodott tavaly júniusban. A középső gyermek és bátyja az erkélyen játszott, míg ő a legkisebb testvérükkel a karján teregetni indult. Ekkor a négy és féléves gyermek előbb az erkélyen álló asztalra, majd a korlátra mászott, onnan pedig leugrott, utánozva egy általa ismert filmbeli szuperhőst.
A gyermek a zuhanás következtében nyolc napon túl gyógyuló sérülést szenvedett.
A járási ügyészség vádiratában tárgyalás mellőzésével büntetővégzés meghozatalára, s abban a vádlott próbára bocsátására tett indítványt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 08. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: Stop önkény
Orbán Viktor korábbi miniszterelnök, a Fidesz elnöke arra hívott fel mindenkit, hogy vegyen részt a pártja által \"az önkényuralom ellen\" meghirdetett csütörtöki budapesti tüntetésen.
2026. Július 08. 07:31, szerda | Belföld
A Tanú című filmmel elindult az átmeneti adás az M1-en kedd este
Szimbolikus időpontban, 19:56-kor elindult az átmeneti adás az M1 csatornán Bacsó Péter A tanú című filmjével - közölte az MTVA Sajtó és Marketing Irodája kedd este az MTI-vel.
2026. Július 07. 20:57, kedd | Belföld
MTVA: elsötétült az M1 és leállt a Kossuth Rádió
Elsötétült az M1 képernyője, a Kossuth Rádió helyén pedig a Bartók Rádió műsora hallgatható.
