Hírek
2011. Augusztus 04. 14:45, csütörtök |
Sport
Forrás: HírTV
Sztrájkolnak a focisták, csúszhat a bajnokság kezdete
A játékosok sztrájkja miatt csúszhat az olasz labdarúgó bajnokság rajtja. A klubok és a labdarúgók érdekvédelmi szervezete között ugyanis nem született egyezség a kollektív szerződésről.
A sportvezetők azt szeretnék elérni, hogy teljesítményfüggő fizetést kapjanak a labdarúgók, a futballisták azonban tiltakoznak. Azt mondják, ugyanolyan jogok illetik meg őket, mint más dolgozókat. Az olasz bajnokság az eredeti tervek szerint augusztus 28-án rajtolna. (pr)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 24. 08:06, szombat | Sport
Férfi kézilabda Eb - A magyar válogatott döntetlent játszott Svájccal
A magyar férfi kézilabda-válogatott 29-29-es döntetlent játszott Svájccal az Európa-bajnokság középdöntőjének első fordulójában, pénteken Malmőben.
2026. Január 24. 08:02, szombat | Sport
Férfi vízilabda Eb - Döntős a magyar válogatott
A magyar válogatott bejutott a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság fináléjába: Varga Zsolt szövetségi kapitány együttese a pénteki elődöntőben 15-12-re győzte le a görög csapatot.
2026. Január 23. 07:08, péntek | Sport
Európa-liga - A Panathinaikosz elleni döntetlennel megőrizte veretlenségét az FTC
A Ferencváros hazai pályán 1-1-es döntetlent játszott csütörtökön a görög Panathinaikosszal a labdarúgó Európa-liga alapszakaszának hetedik fordulójában, amivel megőrizte helyét a nyolcaddöntőt érő legjobb nyolc között.
2026. Január 21. 07:15, szerda | Sport
Férfi vízilabda Eb - Ötméteres dráma után elődöntős a magyar válogatott
A magyar válogatott ötméteresekkel 15-14-re legyőzte a címvédő és világbajnok spanyol csapatot a belgrádi férfi vízilabda Európa-bajnokság középdöntőjének zárófordulójában kedden, ezzel bejutott a legjobb négy közé.
