Városlista
2026. január 17, szombat - Antal

Hírek

2017. Szeptember 04. 17:03, hétfő | Bulvár
Forrás: mti

Sylvester Stallone már a Creed folytatásán dolgozik - Még egy nagy visszatér lesz!

Sylvester Stallone már a Creed folytatásán dolgozik - Még egy nagy visszatér lesz!

A Creed - Apolló fia című bokszdráma folytatásán dolgozik Sylvester Stallone.

A 71 éves színész az Instagramra tett fel egy fotót a hétvégén, amelyen az első filmben főszerepet alakító Michael B. Jordan látható. A képaláírás szerint a folytatás jövőre várható.

A Creed - Apollo fia 2015-ben jelentős sikert hozott Stallone számára: a színész a legjobb mellékszereplő díját kapta a Golden Globe díjátadón és Oscar-díjra is jelölték.

A Deadline.com szerint a folytatás forgatókönyvét Stallone írja. A második részben Dolph Lundgren is szerepel. Erre utal, hogy az 59 éves svéd származású színész már edz a filmre, és Instagramjára ő is feltöltött erről két fotót megjegyezve, hogy elkezdődtek a "nagyszabású előkészületek".

A Rocky 4-ben Lundgren alakította az orosz bokszolót, Ivan Dragót.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 17. 06:00, szombat | Bulvár

A Sziget fesztivált is díjazták a European Festival Awards groningeni gáláján

Ismét nemzetközi elismerést kapott a Sziget fesztivál a társadalmi ügyek melletti kiállásáért. A rendezvényt 2024 után immár másodszor díjazták a Take a Stand kategóriában a European Festival Awards szerdai groningeni gáláján.

2026. Január 16. 07:10, péntek | Bulvár

Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát

Orbán Viktor átadta az egymilliomodik Gondosórát csütörtökön - derül ki a kormányfő Facebook-bejegyzéséből.