Hírek
2017. November 17. 07:42, péntek |
Belföld
Forrás: mti - fotó: police.hu
Sorozatban gyújtotta fel a bálákat, többmilliós kárt okozott
Őrizetbe vett a rendőrség egy 26 éves férfit, aki több száz bálát gyújtott fel az elmúlt hetekben Baranya és Tolna megyében, több millió forintos kárt okozva ezzel
- közölte csütörtökön a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság a police.hu oldalon.
A tájékoztatás szerint a nagykátai férfit kedden budapesti munkahelyén fogták el. Kihallgatásán beismerte, hogy hétfő este a baranyai Magyarszéken szénabálákat gyújtott meg.
Beismerő-vallomásban a férfi beszámolt arról is, hogy ő okozott bálatüzeket októberben az ugyancsak baranyai Mindszentgodisán és Gödrén, azelőtt pedig Tolna megyében is gyújtogatott.
A hatóság kezdeményezi a férfi előzetes letartóztatását - áll a közleményben.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Január 30. 07:05, péntek | Belföld
Lantos Csaba: minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben
Minden család részesül a 30 százalékos rezsikedvezményben, aki valamilyen vezetéken kapja az energiát - közölte Lantos Csaba energiaügyi miniszter csütörtökön a Kormányinfón.
2026. Január 30. 07:04, péntek | Belföld
Szalay-Bobrovniczky Kristóf: érkezik a hathavi fegyverpénz
A honvédelmi miniszter tájékoztatása szerint január utolsó munkanapján, január 30-án fizetik ki az arra jogosult katonáknak a hathavi illetményüknek megfelelő fegyverpénzt.
2026. Január 29. 07:46, csütörtök | Belföld
Közösen indul az országgyűlési választásokon a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja
Közös indulásról állapodott meg a Munkáspárt és a Szolidaritás Pártja a 2026-os országgyűlési választásokon - közölte utóbbi szervezet szerdán a honlapján.
2026. Január 29. 07:45, csütörtök | Belföld
Háborúellenes országjárást indít a Fidelitas
Nem a mi háborúnk! címmel háborúellenes országjárást indít a Fidelitas – jelentette be a Fidesz ifjúsági szervezetének elnöke szerdán Szegeden, a kampánysorozat első állomása előtt tartott sajtótájékoztatón.
