Városlista
2025. november 23, vasárnap - Kelemen

Hírek

2012. Január 03. 08:25, kedd | Sport
Forrás: mno.hu/MTI

Serena Williams nem érti, hogy miért lett sportoló

Serena Williams nem érti, hogy miért lett sportoló

A női teniszezők világranglistájának korábbi vezetője, Serena Williams bevallotta, hogy tulajdonképpen nem szeret sportolni.

A brisbane-i tornán szereplő 30 éves amerikai játékos, aki tavaly hosszú ideig sérült volt, azt mondta: soha nem értette igazán, miért is lett sportoló.

„Nem szeretek edzeni, egyáltalán semmilyen fizikai munkát nem szeretek” - fogalmazott, hozzátéve, hogy az olyan tevékenységekben ugyanakkor, mint az ülés vagy a vásárlás, „kitűnően teljesít”.

A fiatalabb Williams-testvér ezzel együtt elismerte, hogy sport nélkül nem tudná elképzelni az életét.

A 13-szoros Grand Slam-győztes játékos jelenleg a 12. helyen áll a világranglistán.

Ezek érdekelhetnek még

2025. November 23. 09:36, vasárnap | Sport

Labdarúgó NB I - Történelmi nyíregyházi siker a Ferencváros ellen

A Nyíregyháza 3-1-re nyert a Groupama Arénában a bajnok Ferencváros ellen a labdarúgó Fizz Liga 14. fordulójának szombat esti mérkőzésén, s története során először győzte le a fővárosban a zöld-fehéreket.

2025. November 23. 09:30, vasárnap | Sport

Las Vegas-i Nagydíj - Verstappen nyert, Norris a vb-cím küszöbén

2025. November 20. 07:33, csütörtök | Sport

FIFA-világranglista - Négy helyet rontott a magyar válogatott

A magyar válogatott négy helyet rontva a 41. a Nemzetközi Labdarúgó Szövetség (FIFA) legfrissebb, szerdán nyilvánosságra hozott világranglistáján, amelyet továbbra is az Európa-bajnok spanyolok vezetnek.

2025. November 20. 07:32, csütörtök | Sport

Egyszerre szeretnének olimpián dobogóra állni a Márton ikrek

Egymással sosem harcolnak, de ugyanazon az olimpián szeretnének dobogóra állni tekvondóban a Márton ikrek, a Párizsban aranyérmes Viviana, illetve a kétszeres világbajnok Luana.