Hírek
2022. December 12. 09:14, hétfő |
Belföld
Forrás: Rendőrség
Rendőrök ásták ki a hófúvásban elakadt autót a Bakonyban

Két kisgyermek is utazott a gékocsiban.
Egy férfi tett bejelentést a rendőrségre 2022. december 11-én 13 óra után néhány perccel, hogy személyautójával a 82-es főútról lehajtott egy mellékútra az Olaszfalunál lévő leágazó után, majd ott elakadt a nagy hóban és nem tud kijutni onnan.
A férfival két kisgyermek is utazott a gépkocsiban. A kiérkező egyenruhások lapáttal kiásták a megsüllyedt jármű kerekeit, amelyet végül egy civil autó segítségével kihúztak a hóból. Szerencsére senkinek nem esett bántódása, az érintett járműben elegendő üzemanyag volt, így az édesapa fűteni tudta az autót a gyerekeknek a mentés idejére is.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Október 18. 08:08, szombat | Belföld
KSH: a bruttó átlagkereset 683 300 forint volt, 8,7 százalékkal haladta meg az egy évvel korábbit
A bruttó mediánkereset 563 400 forint volt.
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Orbán Viktor: nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
Nem is nagyon volt más lehetőség, mint hogy Budapesten tartsák az amerikai-orosz találkozót
2025. Október 18. 08:06, szombat | Belföld
Budapesti békecsúcs - Donald Trump: Magyarország biztonságos ország
Magyarország biztonságos ország, és Orbán Viktor miniszterelnök tevékenységének köszönhetően nincsenek olyan problémái, mint más államoknak