Hírek
2011. Szeptember 27. 14:45, kedd |
Sport
Forrás: MTI
Nevet és stadiont vált a kosárcsapat
A 2012/13-as szezont már új stadionban, új névvel kezdi az észak-amerikai profi kosárlabda-bajnokságban (NBA) szereplő New Jersey Nets.
Azzal egy időben, hogy a gárda "átlépi" az államhatárt, és a New York-i Barclays Center lesz az új otthona, a Brooklyn Nets nevet veszi fel.
"Ez egy hatalmas jelentőségű dolog Brooklyn számára" - nyilatkozta a klub kisebbségi tulajdonosa, a rapsztár Jay-Z.
A New Jersey Nets 1976 óta szerepel az NBA-ben. (rá)
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 01. 08:48, szombat | Sport
Konferencia-liga - Az MLSZ megpályázza a 2028-as és 2029-es Konferencia-liga-döntő rendezését
Megpályázza a 2028-as és 2029-es Konferencia-liga-döntő rendezését a Magyar Labdarúgó Szövetség (MLSZ).
2025. Október 31. 08:08, péntek | Sport
Örmény-magyar - Még egy repülőgépet indít a Wizz Air Jerevánba
A nagy érdeklődésre való tekintettel még egy szurkolói repülőgépet indít a Wizz Air Jerevánba, ahol a magyar labdarúgó-válogatott november 13-án a házigazda örményekkel játszik világbajnoki selejtezőt.
2025. Október 30. 07:30, csütörtök | Sport
Angol Ligakupa - Búcsúzott a Liverpool
A Liverpool hazai pályán 3-0-s vereséget szenvedett a Crystal Palace-tól a labdarúgó angol Ligakupa nyolcaddöntőjének szerdai játéknapján, ezzel búcsúzott a sorozattól.
2025. Október 29. 07:34, szerda | Sport
Magyar-ír - Minden jegy elkelt
Elfogytak a rendelkezésre álló jegyek a magyar labdarúgó-válogatott utolsó világbajnoki selejtezőmérkőzésére, melyet az ír csapattal játszik november 16-án, a Puskás Arénában.
