Városlista
2025. szeptember 18, csütörtök - Diána

Hírek

2019. Április 01. 05:01, hétfő | Belföld
Forrás: mti - illusztráció: pixabay

Néhol április első napjaiban is várható fagy

Néhol április első napjaiban is várható fagy

Április első napjaiban is várható néhol fagy. Helyenként a hétvégén is 1 fokig hűlhet a levegő, de a maximumok továbbra is elérhetik a 20 fokot. Csapadékra a hét második felében van kilátás

- derül ki az Országos Meteorológiai Szolgálat országos, középtávú előrejelzéséből, amelyet vasárnap juttattak el az MTI-hez.

Hétfőn és kedden napos lesz az idő, csapadék nem várható. A minimumhőmérséklet hétfőn 0 és plusz 7, kedden mínusz 2 és plusz 5 fok között valószínű. Hétfőn nagy területen, kedden helyenként erős lesz a szél. A nappali maximumok hétfőn általában 17 és 22 fok között alakulnak, de az északkeleti megyékben 15-16 fok is lehet. Kedden 16-22 fokig melegszik a levegő.

Szerdán, főként a Dunántúlon, néhol kisebb eső, zápor előfordulhat. Több helyen megerősödik a szél. A legalacsonyabb hőmérséklet 0 és plusz 8, a legmagasabb hőmérséklet 16 és 21 fok között alakul.

Csütörtökön délnyugaton késő délután, este előfordulhat eső, másutt napközben alakulhat ki helyenként zápor. A szél többfelé megerősödik. A minimumhőmérséklet 2 és 8, a maximumhőmérséklet 15 és 21 fok között valószínű.

Pénteken többfelé várható eső, zápor. Sok helyen megerősödik a szél is. A leghidegebb órákban 3-9 fok lesz. Napközben 12-20 fokig melegszik a levegő.

Szombaton elszórtan lehet eső, zápor. A minimumhőmérséklet 2-7, a maximumhőmérséklet 13-18 fok között valószínű.

Vasárnap változóan felhős időre van kilátás csapadék nélkül, 1-7 fokos minimum, 16-21 fokos maximumhőmérséklettel - olvasható az előrejelzésben.

Ezek érdekelhetnek még

2025. Szeptember 18. 07:46, csütörtök | Belföld

Karácsony Gergely: aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja

Aki Budapestet csődbe taszítja, azt Budapest magával rántja - írta a főpolgármester a Facebook-oldalán, reagálva az Állami Számvevőszék jelentésére.

2025. Szeptember 18. 07:45, csütörtök | Belföld

Állami Számvevőszék: intézkedések hiányában a főváros az idei negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat

Intézkedések hiányában a Fővárosi Önkormányzat a 2025. év negyedik negyedévében fizetésképtelenné válhat, amelynek következtében a közfeladatok ellátása is veszélybe kerülhet

2025. Szeptember 18. 07:44, csütörtök | Belföld

Gulyás Gergely: 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány

Szerdai ülésén 1,6 százalékos kiegészítő nyugdíjemelésről döntött a kormány, ezzel átlagosan a nyugdíjasok számára az idén 51 155 forintot kell kifizetni

2025. Szeptember 17. 07:33, szerda | Belföld

Szijjártó Péter: Amerika feloldja a vízummentességi korlátozásokat a magyar állampolgárok előtt

Szeptember 30-tól az Egyesült Államokban feloldják a vízummentességi program korlátozásait minden magyar állampolgár előtt, ami újabb komoly eredmény Donald Trump elnök hivatalba lépése óta