Hírek
2011. Július 13. 07:53, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Nagy Sanyi nem kell az X-Faktornak

Új műsorvezetőt keresnek Ördög Nóra mellé az X-Faktorba - írja a Bors. Nagy Sanyi azonban emiatt nincs megsértődve, legalábbis ezt állítja.
Mint ahogyan arról már a StoryOnline is beszámolt, Sebestyén Balázs önként lemondott az ősszel induló X-Faktor műsorvezetéséről és akkor azt kezdték pletykálni, Nóra partnere a Csillag születikből megismert Nagy Sanyi lesz. Ez azonban nem így van - tudta meg a Bors.
Egyelőre nem lehet tudni, hogy a csatorna számít-e más műsorokban Sanyi munkájára, aki elmondása szerint szívesen dolgozna továbbra is az RTL Klubnál. Azt azonban hozzátette, októberig egy másik csatornán készít műsort, ami miatt nem vállalhat mást.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Február 16. 08:56, vasárnap | Bulvár
Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő, nem tartja meg vasárnapi beszédét
Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő az orvosok a mielőbbi gyógyulás érdekében, ezért hagyományos vasárnapi beszédét sem tartja meg - közölte a Szentszék szombat este.
2025. Február 14. 07:31, péntek | Bulvár
Szájer József a köztévé műsorában szerepelt
A botrányos körülmények között a közélettől visszavonult politikus a németországi politikai helyzetet elemezte.
2025. Február 12. 07:49, szerda | Bulvár
Művészetek Völgye- A Franz Ferdinand lesz a sztárfellépő
A Franz Ferdinand lesz a zenei kínálat sztárfellépője idén a Művészetek Völgyében. A fesztivált július 18-tól 27-ig rendezik meg a Balaton-felvidéken, Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden - közölték a szervezők kedden az MTI
2025. Február 06. 07:49, csütörtök | Bulvár
KIM: 80 millió forintos támogatásból alkotóházként újul meg Gobbi Hilda villája
A Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) döntése alapján 80 millió forintos támogatásban részesül a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola Alapítvány, hogy felújítsák Gobbi Hilda egykori visegrádi villáját.