Hírek
2010. Június 17. 11:38, csütörtök |
Helyi
Forrás: origo
Munkaszüneti nap lehet a Föld Napja
Két népi kezdeményezést hagyott jóvá az Országos Választási Bizottság (OVB) szerdai ülésén.
Az egyik javaslat arra irányul, hogy április 22., a Föld Napja legyen munkaszüneti nap. A másik a kivehető szabadnapok számát módosítaná: a beadványozók azt szeretnék, hogy az éves alapszabadság minden munkavállaló esetén egységesen 30 nap legyen, jelenleg 20 nap az alapszabadság. Ahhoz, hogy egy népi kezdeményezés sikeres legyen, vagyis az országgyűlés napirendre tűzze a kérdést két hónap alatt 50 ezer aláírást kell összegyűjteniük a kezdeményezőknek.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 14. 09:00, szombat | Belföld
Kiemelten ellenőrzi a benzinkutakat a NAV
Kiemelten ellenőrzi a védett árú üzemanyagokra vonatkozó szabályok betartását a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) a benzinkutakon és a telephelyeken.
