Hírek
2021. Április 11. 09:12, vasárnap |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 206 beteg, 6296-tal nőtt a fertőzöttek száma
Meghalt 206, többségében idős, krónikus beteg, és újabb 6296 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte a koronavirus.gov.hu vasárnap,
kiemelve: eddig 2 835 894 embert oltottak be Magyarországon, közülük 1 197 685-en már a második adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 720 164-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytaké 23 417-re, a gyógyultaké 426 394-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 270 353-ra nőtt. Kórházban 10 484 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 1290-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 44 370-en vannak, a mintavételek száma 4 934 786-ra nőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld
Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma
Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.
