Hírek
2021. Szeptember 27. 10:32, hétfő |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: mti
Meghalt 20 beteg, 1183 új fertőzöttet találtak Magyarországon
Húsz beteg meghalt és újabb 1183 magyar állampolgárnál mutatták ki a koronavírus-fertőzést - közölte hétvégi összesítőjében a koronavirus.gov.hu hétfőn,
kiemelve: eddig 5 879 178 embert oltottak be Magyarországon, közülük 5 630 587-en a második, 714 ezren pedig már a harmadik adag vakcinát is megkapták.
A kormányzati portálon azt írták: 821 261-re nőtt a Magyarországon azonosított fertőzöttek száma. Az elhunytak száma 30 171-re, a gyógyultaké 783 167-re emelkedett.
Az aktív fertőzöttek száma 7923. Kórházban 478 koronavírusos beteget ápolnak, közülük 71-en vannak lélegeztetőgépen.
Hatósági házi karanténban 4125-en vannak, a mintavételek száma 6 893 915.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
