Hírek
2012. Június 16. 05:00, szombat |
Belföld
Forrás: MTI Fotó: Koszticsák Szilárd
Magyar fejlesztők alternatív meghajtású gépjárműve
Az úton halad a magyar fejlesztők által épített - a világon egyedülálló - hibrid meghajtású, hidrogénnel, árammal (lítium akkumulátor) és benzinnel is működő jármű, amelyet a múzeumok éjszakáján mutatnak be a Magyar Műszaki és Közlekedési Múzeumban. A kísérleti autó az alternatív meghajtású gépjárművek versenyén, a Széchenyi Futamon kategória-győztesként első helyezést ért el, és egy innovációs első helyezést is elnyert.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 12. 12:00, csütörtök | Belföld
Nagy Bálint: az idén több mint 800 kilométernyi útszakasz újul meg országosan
2010 óta a Magyar Közút kezelésében lévő 30 ezer kilométernyi útból több mint hétezer teljes egészében megújult, az idén pedig további több mint 800 kilométernyi szakasz újul meg
2026. Február 12. 10:00, csütörtök | Belföld
Orbán Viktor: Kína döntően járulhat hozzá a magyar gazdasági sikerekhez
2026. Február 12. 07:23, csütörtök | Belföld
Szijjártó Péter: Magyarország rendkívül sokat profitál a Kínával folytatott együttműködéséből
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
