Hírek
2015. Január 24. 12:47, szombat |
Belföld
Forrás: MTI
Lezárták a 86-os utat Csornánál

Keresztbe fordult egy személyautókat szállító nyerges vontató a 86-os úton Csorna és Szilsárkány között, a műszaki mentés idejére teljes szélességében lezárták az utat - közölte a Győr-Moson-Sopron Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője szombaton az MTI-vel.
Ruskáné Takács Anita elmondta, hogy a jármű a jeges úton csúszott meg, személyi sérülés nem történt.
A rendőrség a Szombathely felől érkezőket Belednél a 85-ös útra, a Csorna felől közlekedőket pedig Kapuvár irányába tereli.
Ezek érdekelhetnek még
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Orbán Viktor: az ukrán elnök nem mondhatja meg a magyaroknak, mit gondoljanak
2025. Július 12. 08:43, szombat | Belföld
Vihar - Helyreállította az áramszolgáltatást az E.ON
2025. Július 12. 08:41, szombat | Belföld
Debrecen a TOP3-ban az Európa Zöld Fővárosa címért zajló versenyben
2025. Július 11. 09:12, péntek | Belföld
A Mondeléz átadta legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkját Székesfehérváron
A Mondeléz International csütörtökön hivatalosan is átadta új napelemparkját székesfehérvári gyárának területén: a 2,3 millió dolláros beruházásból a cégcsoport legnagyobb közép-kelet-európai napelemparkja jött létre.