Hírek
2022. Június 24. 17:10, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Letartóztatták a nőt, aki miatt meghalt a kisbabája
A baranyai nyomozók emberölés elkövetésével gyanúsítják a 31 éves horvát nőt.
A horvát állampolgárságú nő június 15-én délután Márfa szőlőhegyen megszülte a gyermekét, majd magára hagyta. A kiterjedt kutatás során a rendőrök megtalálták az életben lévő újszülöttet, azonban minden orvosi erőfeszítés ellenére a gyermek a kórházban meghalt.
A rendőrök a 31 éves nőt június 23-án Beremend Közúti Határátkelőhelyen elfogták, majd előállították a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányságra, ahol gyanúsítottként hallgatták ki. Őrizetbe vételét követően kezdeményezték letartóztatását, amelyet a bíróság pénteken elrendelt.
A nő ellen emberölés miatt nyomoz a Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 13. 09:16, hétfő | Belföld
Kilőtt a forint a választási eredmény hírére
Négy éve nem volt ilyen erős a magyar fizetőeszköz.
2026. Április 13. 07:08, hétfő | Belföld
Választás 2026 – 96,89 százalékos feldolgozottság - Tisza kétharmad
Az országos listákra leadott szavazatok 96,89 százalékos feldolgozottságánál a pártlistákra leadott szavazatok száma a következő a Nemzeti Választási Iroda adatai szerint:
2026. Április 13. 07:07, hétfő | Belföld
Magyar Péter: a Tisza-kormány minden magyart képviselni fog
A Tisza-kormány minden magyart képviselni fog - jelentette ki Magyar Péter vasárnap este Budapesten, pártja eredményváró rendezvényén.
2026. Április 12. 22:58, vasárnap | Belföld
Történelmi részvétel mellett nyert a Tisza Párt, új korszak kezdődhet Magyarországon
Óriási fölénnyel, minden bizonnyal kétharmados többséget szerzett a Tisza Párt.
