Városlista
2026. június 22, hétfő - Paulina

Hírek

2017. December 06. 17:47, szerda | Belföld
Forrás: mti

Közel kétmillió magyar fizet már mobillal

Közel kétmillió magyar fizet már mobillal

Közel kétmillió magyar okostelefon felhasználó vásárol is mobiljával - derült ki az eNET Internetkutató és Tanácsadó Kft. felméréséből, amelyet szerdán juttattak el az MTI-nek.

A kutatás szerint továbbra is megállíthatatlanul terjed az okostelefon-használat: a felnőtt internetezők több mint négyötöde használ intelligens mobileszközt. Ezzel párhuzamosan egyre többen már nemcsak telefonálnak vagy neteznek telefonjukkal, hanem pénzügyi szolgáltatásokat is igénybe vesznek.

Az eNET adatai szerint a 18-29 éves korosztály 96 százaléka okostelefon felhasználó, de az arány az idősebb generációk körében is igen magas, már az internetező 50 felettiek közel kétharmada is okoskészülékre cserélte hagyományos mobilját.

Címkék: fizetés, mobil

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!

Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.

2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld

Ruszin-Szendi Romulusz: a katonák döntöttek

2026. Június 22. 10:00, hétfő | Belföld

Háromra emelkedett a tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma

Háromra emelkedett a szombat éjjeli tótvázsonyi halálos autóbaleset áldozatainak száma, ketten a helyszínen vesztették életüket, egy ember pedig a kórházban hunyt el.