Hírek
2012. Május 20. 14:11, vasárnap |
Sport
Forrás: mno.hu / MTI
Kihagyja az olimpiát az Európa-bajnok

Sérülése miatt nem indul a londoni olimpián Romain Barras, a tízpróba 2010-es Európa-bajnoka.
A francia sportoló szombaton közölte erre vonatkozó döntését.
A 2008-ban, Pekingben ötödik Barras a közelmúltban vádlisérülést szenvedett, ami lehetetlenné teszi számára a felkészülését a játékokra.
MTI / mno
Ezek érdekelhetnek még
2023. Szeptember 22. 06:00, péntek | Sport
Konferencia-liga - Hazai győzelemmel rajtolt a Ferencváros
A Ferencváros hátrányból fordítva 3-1-es hazai győzelemmel rajtolt a szerb Cukaricki ellen a labdarúgó Konferencia-liga csütörtöki nyitófordulójában.
2023. Szeptember 21. 07:54, csütörtök | Sport
Bajnokok Ligája - Lőw Zsolt irányításával nyert gólgazdag meccsen a Bayern München
A Bayern München 4-3-ra legyőzte a vendég Manchester Unitedot szerdán a labdarúgó Bajnokok Ligája csoportkörének első fordulójában.
2023. Szeptember 21. 06:00, csütörtök | Sport
Konferencia-liga - Pozsonyban mutatkozik be a Klaksvík
A Bajnokok Ligája-selejtezőjében a Ferencvárost meglepetésre búcsúztató feröeri Klaksvík Pozsonyban, a Slovan Bratislava vendégeként mutatkozik be európai kupasorozat főtábláján
2023. Szeptember 20. 14:35, szerda | Sport
Konferencia-liga - Az egyik legfontosabb mérkőzéssel kezd az FTC
A továbbjutás szempontjából az egyik legfontosabb mérkőzéssel kezdi meg szereplését a labdarúgó Konferencia-liga csoportkörében a Ferencváros, amely csütörtökön a szerb Cukaricki együttesét fogadja.