Városlista
2026. június 16, kedd - Jusztin

Hírek

2017. Szeptember 05. 07:30, kedd | Belföld
Forrás: mti

Kiderült: megölték a 17 éves borsodnádasdi lányt - Megvan a gyilkos

Kiderült: megölték a 17 éves borsodnádasdi lányt - Megvan a gyilkos

Holtan találtak egy 17 éves borsodnádasdi lányt, a Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság nyomozói az ügyben gyanúsítottként hallgattak ki hétfőn egy 20 éves borosodnádasdi férfit.

Janasóczki Attila, a főkapitányság szóvivője hétfőn az MTI-vel azt közölte, hogy a 17 éves lány eltűnését az apja jelentette be vasárnap délután. A rendőrség a polgárőrséggel és a tűzoltósággal együtt kereste a lányt, s a holttestét éjfél előtt Borsodnádasdon találták meg.

A Borsod-Abaúj-Zemplén Megyei Rendőr-főkapitányság hétfő esti tájékoztatása szerint az ügyben végzett adatgyűjtések eredményeként hétfőn gyanúsítottként hallgattak ki egy 20 éves borosodnádasdi férfit. A férfi ellen emberölés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt folytat büntetőeljárást a főkapitányság.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Június 16. 14:00, kedd | Belföld

Vitézy Dávid: megújul a népligeti buszállomás utastájékoztatási rendszere

Ezekben a hetekben teljesen megújul a Népliget autóbusz-állomás utastájékoztatási rendszere, majd a munka később más, nagy forgalmú állomásokon folytatódik

2026. Június 16. 09:00, kedd | Belföld

OGY - Nagy Imrére és mártírtársaira emlékezik a parlament

Nagy Imre miniszterelnök és mártírtársai 1989-es újratemetésének napjára emlékezik kedden az Országgyűlés, amely megvitatja az európai uniós forrásokhoz való hozzáférés érdekében szükséges egyes törvények módosítását.

2026. Június 16. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor szerint abszurd, hogy a sejtetések és a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak

Miközben bűnözők támogatják a Tiszát, aközben a sejtetések meg a sugalmazások miatt minket gondolnak korruptnak, ez a helyzet abszurditása - mondta a volt miniszterelnök az Indexnek adott, hétfő este publikált interjújában.