Hírek
2011. Július 12. 14:49, kedd |
Bulvár
Forrás: Story Online
Kiderült Columbo halálának oka
Korábbi hírekkel ellentétben mégsem demencia okozta minden idők legnagyobb tévés nyomozójának halálát.
Nem tudni, Peter Falk családja miért nem volt hajlandó elárulni eddig a 83 éves sztár halálának igazi okát. Talán úgy gondolták, kevésbé kínos úgy beállítani az esetet, mintha egy hosszú betegség végkifejlete lett volna? Vagy csak egy utolsó, megoldásra váró bűntényt akartak szervezni Columbónak? A titokra mindenesetre fény derült: Peter ugyan saját otthonában, de nem a demencia (azaz agyi leépülés) miatt hunyt el, hanem egészen más okokból.
A mesternyomozót alakító Falk ugyanis infarktust szenvedett, azaz megállt a szívverése, és ennek következtében állt be nála a halál. Mindezek mellett persze súlyosbító körülménynek számított a korábban megállapított Alzheimer-kór és egy súlyos tüdőgyulladás is, hiszen a színész már régóta szenvedett mindkét betegségben. A halála óta egyre több neves sztár emlékezett meg róla nyilvánosan, köztük Stephen Fry és Steven Spielberg is, családja erősen hangoztatott gyászáról nem is beszélve - a kérdés csak az, hogy ha ennyien szerették az öreg Colombót, vajon miért is érte őt egyedül a szívinfarktus?
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 30. 14:00, hétfő | Bulvár
Putyin: Oroszország kész ismét olimpiát rendezni
Oroszország készen áll rá, hogy újra otthont adjon egy olimpiának - közölte Vlagyimir Putyin elnök az Orosz Olimpiai Bizottsághoz a testület megalapításának 115. évfordulójára intézett üdvözlő üzenetében.
2026. Március 29. 08:51, vasárnap | Bulvár
A Veled álmodtam című produkció nyerte A Dal 2026-ot
A Veled álmodtam című produkció lett 2026-ban Magyarország egyetlen dalversenyének győztese Re Va Dame előadásában.
2026. Március 27. 13:00, péntek | Bulvár
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten
Önvezető autók álltak tesztüzembe Budapesten, a csütörtökön bemutatott két jármű a próbaüzem során a főváros I. kerületének utcáit járja.
