Hírek
2011. Július 06. 07:53, szerda |
Bulvár
Forrás: Story Online
Újra férjhez megy az X-Faktor mentora
Cheryl Cole esze teljesen elment, és tíz hónappal válásukat követően ismét hozzámegy csalfa ex-urához.
Miután gyakorlatilag állástalanul maradt Cheryl Cole az angol és az amerikai X-Faktorból való kidobása miatt, szeretne valami jót is az életébe. Bár az erre talált megoldása kétséges, hogy valóban boldoggá teszi. Az énekesnő ugyanis igent készül mondani volt férje, Ashley lánykérésére. A Chelsea és az angol válogatott balbekkje már meg is vette a gyűrűt, amiben akkora gyémánt van, hogy az űrből is kiválóan látható. A lakodalmat hamar szeretnék megülni, mielőtt még elérkezne a válásuk első évfordulója.
Cheryl és Ash harmadszorra készül oltár elé állni. Ugyanis az első lagzijuk után pár évvel egyszer megerősítették a hűségesküjüket, mert a focistáról kiderült, hogy szeret más nők bugyijában is turkálni. Szintén ezen ok miatt hagyta el az angol dalos pacsirta tavalyelőtt.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Április 29. 15:00, szerda | Bulvár
Idén is számos világsztár ad koncertet a Paloznaki Jazzpikniken
Idén is számos világsztár, köztük Rick Astley, a Matt Bianco, az Earth, Wind & Fire Experience, Gregory Porter és Ella Eyre ad koncertet az immár 14. Paloznaki Jazzpikniken augusztus 6-tól 8-ig.
2026. Április 27. 07:40, hétfő | Bulvár
A Guardian értesülése szerint Bécsből magángépek szállítják el az Orbán-kormány alatt meggazdagodottak vagyonát
Folyamatosan szállnak fel Bécsből olyan magánrepülőgépek, amelyek állítólag az Orbán-kormány idején meggazdagodottak vagyonát szállítják
2026. Április 24. 17:00, péntek | Bulvár
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját
Május 8-án rendezik meg a Magyar Fagylalt Napját, amelyhez a tervek szerint mintegy háromszáz cukrászda és fagylaltozó csatlakozik országszerte.
