Városlista
2025. február 16, vasárnap - Julianna

Hírek

2011. Július 12. 07:57, kedd | Bulvár
Forrás: Story Online

Itt az új fenékkirálynő

Itt az új fenékkirálynő

Jennifer Lopez és Beyoncé után csúcsra tör a következő latin szépség, aki élő bizonyítéka annak, hogy húsosan szép az élet.

Eva Mendes életét fenekestül felforgatta a hírnév: ahogyan egyre több filmben szerepel, egyre többen ismerik fel az utcán is. Ám a színésznő rájött arra, mitől ragadhat meg legjobban az emberek fejében: a szépséges Eva úgy döntött, JLo babérjaira tör. A domború énekesnőt ugyanis nemrég kikiáltották a világ legszexisebb nőjének. Jennifer messze maga mögött hagyta ezzel az olyan piszkafa-szépségeket, mint Keira Knightley vagy Cameron Diaz, és ezért választotta őt példaképének Eva - legalábbis fenékkérdésben biztosan. Így a kubai származású színésznő elhatározta, hogy ő sem rejtegeti tovább domborulatait, sőt még maxiruhát is úgy választott, hogy kiemelje vele legelőnyösebb (és egyben legkerekebb) pontját.


A sztár már többször beszélt arról, mennyire ellenzi az anorexiás sztárlétet, és hogy saját maga szeretné képviselni az egészséges életmódért folytatott harcot, főleg Hollywoodban, a soványság fellegvárában. Ám, ha így halad tovább, komolyan meggyűlhet a baja a fent említett, nagy fenekű latin dívákkal; köztudomású ugyanis, hogy sem Jennifer, sem Beyoncé nem épp béketűrésükről híresek - ki tudja, mit szólnak, ha kiderül, Eva letaszította őket a fenéktrónról?

Címkék: eva mendes

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 16. 08:56, vasárnap | Bulvár

Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő, nem tartja meg vasárnapi beszédét

Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő az orvosok a mielőbbi gyógyulás érdekében, ezért hagyományos vasárnapi beszédét sem tartja meg - közölte a Szentszék szombat este.

2025. Február 14. 07:31, péntek | Bulvár

Szájer József a köztévé műsorában szerepelt

A botrányos körülmények között a közélettől visszavonult politikus a németországi politikai helyzetet elemezte.

2025. Február 12. 07:49, szerda | Bulvár

Művészetek Völgye- A Franz Ferdinand lesz a sztárfellépő

A Franz Ferdinand lesz a zenei kínálat sztárfellépője idén a Művészetek Völgyében. A fesztivált július 18-tól 27-ig rendezik meg a Balaton-felvidéken, Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden - közölték a szervezők kedden az MTI

2025. Február 06. 07:49, csütörtök | Bulvár

KIM: 80 millió forintos támogatásból alkotóházként újul meg Gobbi Hilda villája

A Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) döntése alapján 80 millió forintos támogatásban részesül a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola Alapítvány, hogy felújítsák Gobbi Hilda egykori visegrádi villáját.