Hírek
2020. Január 24. 15:10, péntek |
Belföld
Forrás: mti
Holtan találták egy pilisi víkendház két lakóját
Holtan találták egy pilisszántói víkendház lakóit csütörtök este a rendőrök - tájékoztatta a Pest Megyei Rendőr-főkapitányság sajtószóvivője pénteken az MTI-vel.
Szabóné Berki Bianka közölte: egy 63 éves nőnek és 57 éves élettársának a holttestét találták meg a lakásban.
Bűncselekmény gyanúja nem merült fel, ezért a Budaörsi Rendőrkapitányság közigazgatási eljárás keretében vizsgálja a halálesetek körülményeit – tette hozzá.
Információk szerint szén-monoxid-mérgezés okozhatta a halálukat.
Ezek érdekelhetnek még
2025. November 22. 08:52, szombat | Belföld
Kövér László: nincs biztosabb szellemi iránytű, mint a józan ész
2025. November 22. 08:51, szombat | Belföld
Magyar Közút: téli csapadék érkezik, több hullámban, többféle formában
Az előttünk álló napokban országos szinten borult, csapadékos időre készüljünk, a csapadék halmazállapota folyamatosan változik - hívta fel a figyelmet a Magyar Közút Nonprofit Zrt. a Facebook-oldalán pénteken.
2025. November 22. 08:50, szombat | Belföld
Orbán Viktor: meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek a háborúba
Meg kell akadályozni, hogy az európaiak belemeneteljenek az orosz-ukrán háborúba - jelentette ki a miniszterelnök pénteken a Kossuth rádió Jó reggelt, Magyarország! című műsorában.
2025. November 21. 07:29, péntek | Belföld
Fegyvert fogott a köztársasági elnök
Sulyok Tamás a Magyar Honvédség főparancsnokaként lő- és menetgyakorlatán vett részt, az MH BHD püspökszilágyi kiképzőbázisán.
