Hírek
2010. Április 11. 19:40, vasárnap |
Helyi
Forrás: népszabadság
Hét választási kifogás érkezett eddig Hajdú-Biharban
Hét kifogás érkezett eddig az egyéni választókerületi bizottságokhoz Hajdú-Biharban, egy bejelentést az Országos Választási Bizottsághoz (OVB) továbbítottak
Hét választási kifogás érkezett eddig Hajdú-Biharban
Hét kifogás érkezett eddig az egyéni választókerületi bizottságokhoz Hajdú-Biharban, egy bejelentést az Országos Választási Bizottsághoz (OVB) továbbítottak, egyben megállapították a kampánycsendsértést a helyi testületek - közölte Vasas Lászlóné megyei főjegyző, a területi választási bizottság vezetője az MTI-vel vasárnap kora este.
Az egyik debreceni internetes hírportált érintő bejelentést - miszerint politikai jellegű információt közöltek vasárnap -, az OVB-hez továbbítottak - tette hozzá.
Egy másik ügyben, miszerint a Hajdúhadház központú választókerületben ajándékcsomagot osztogattak egy jelölthöz köthető keresztrejtvény nyerteseinek, megállapították a kampánycsendsértést, s felszólították az érintetteket a jogsértés megszüntetésére - ismertette a főjegyző.
Elmondása szerint további öt ügyben - plakát- és molinórongálás, becsületsértő becsmérlések, összetűzés egy választó és a szavazatszámláló bizottság között - még nem döntöttek a helyi választási bizottságok.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 11. 11:00, szerda | Kék hírek
A filmre vett betörés
Akaratán kívül lett egy film főszereplője az a fiatalember, aki egy nagykanizsai élelmiszerboltba tört be február végén. Egy közel lakó nő ugyanis nemcsak észrevette és szólt a rendőröknek, de a telefonjával filmre is vette.
