Hírek
2011. Szeptember 06. 07:21, kedd |
Belföld
Forrás: OrientPress
Hét forinttal ugrik meg a benzin ára
Hét forinttal nő a benzin ára, öt forinttal a gázolajé a hazai töltőállomásokon szerdától – erősítették meg a holtankoljak.hu értesülését piaci forrásokból.
Így a benzin átlagos ára 385 forintra nő, de a legdrágább töltőállomásokon újra bőven átlépi a 400 forintot. A gázolaj átlagára 371 forint lesz, és legdrágábban várhatóan 395 forintért tankolhatjuk.
Az elmúlt két hétben nem változott a benzin és a gázolaj ára, augusztus közepén 5-5 forinttal csökkent mindkettőé. Annál inkább emelkedésnek indult a bioetanolé, mivel szeptember 1-től megemelték ezen üzemanyagfajta jövedéki adóját. Így már 300 forint az E85 átlagára is.
Autógázt átlagosan 217 forintért tankolhatunk a hazai töltőállomásokon. Idén eddig 24 forinttal nőtt a benzin, és 20 forinttal a gázolaj ára.
OrientPress Hírügynökség
Kép: OrientPress Hírügynökség / archívum
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 30. 06:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Az egyre fokozódó hőségben takarékos vízhasználatot kérnek a szolgáltatók
2026. Július 30. 04:00, csütörtök | Belföld
Hőség - Szakértő: az alacsony vízállás miatt először állt le teljes blokk a Paksi Atomerőműben
2026. Július 29. 14:00, szerda | Belföld
Kapitány István: biztonságban van Magyarország energiaellátása a paksi erőmű teljesítménycsökkentése ellenére is
Biztonságban van Magyarország energiaellátása - írta a gazdasági és energetikai miniszter Facebook-oldalán kedden, azt követően, hogy a Duna alacsony vízállása miatt csökkentették a paksi atomerőmű teljesítményét.
2026. Július 29. 12:00, szerda | Belföld
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában
Legyártották az ötvenezredik járművet a BMW debreceni gyárában.
