Hírek
2010. November 25. 12:06, csütörtök |
Helyi
Forrás: nana.hu
Harminckilenc páciensét erőszakolta meg a nőgyógyász
Kétszázhetvennyolc éves börtönbüntetésre ítélt egy sao paolói bíróság egy brazil orvost, miután megerőszakolta harminckilenc páciensét.
A mesterséges megtermékenyítésekkel foglalkozó klinikán dolgozó orvos a vád szerint magánklinikáján ötvenkilenc alkalommal erőszakoskodott betegeivel vizsgálatok közben és akkor is, amikor a páciensek a műtétek után kórtermeikben lábadoztak.
Az orvos ügyvédje az ítélet után azt nyilatkozta: tiszteletben tartja a bíróság döntését, de szerinte a bíró túl keményen bánt el ügyfelével. A brazil média beszámolóiból azonban kiderül: hiába ítélték 278 évre az orvost, a brazil törvények értelmében ugyanis maximum 30 évet kell letöltenie a doktornak.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 17. 16:00, kedd | Bulvár
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma
Áprilisban érkezik a Michael Jacksonról szóló mozifilm és annak zenei albuma - jelentette be hétfőn a Sony Music.
