Városlista
2025. december 12, péntek - Gabriella

Hírek

2016. Október 26. 08:47, szerda | Kék hírek
Forrás: mti

Halálra gázoltak egy kerékpárost Gyömrőn, a gázoló elmenekült

Halálra gázoltak egy kerékpárost Gyömrőn, a gázoló elmenekült

Egy autó halálra gázolt egy kerékpárost Pest megyében szerdára virradó éjjel - közölte honlapján a rendőrség. Az autós a helyszínt megállás nélkül elhagyta.

A tájékoztatás szerint Gyömrőn történt az ütközés, amelyben olyan súlyosan megsérült a kerékpáron ülő 56 éves nő, hogy a helyszínen életét vesztette.

Az ütközés után a helyszínt megállás nélkül elhagyó személyautó vezetőjét a monori rendőrök a baleset után fél órával elfogták - közölte a police.hu szerda hajnalban. Tájékoztatásuk szerint a 41 éves maglódi férfit előállították, majd gyanúsítottként hallgatták ki segítségnyújtás elmulasztása bűntett és ittas járművezetés bűntett elkövetésének megalapozott gyanúja miatt.

Ezek érdekelhetnek még

2025. December 12. 07:36, péntek | Kék hírek

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a bíróság a Szőlő utcai ügyben

Újabb három személy letartóztatását rendelte el a Szőlő utcai ügyben a Budai Központi Kerületi Bíróság egy hónapra - tudatta a Fővárosi Törvényszék közleményben az MTI-vel csütörtökön.

2025. December 11. 06:51, csütörtök | Kék hírek

Újabb négy őrizetbe vétel a Szőlő utcai ügyben

A nyomozó ügyészség újabb négy embert őrizetbe vett, közülük eddig hármat gyanúsítottként kihallgatott a Szőlő utcai ügyben - közölte a Központi Nyomozó Főügyészség (KNYF) szerdán az MTI-vel.

2025. December 09. 14:49, kedd | Kék hírek

Brutális videó jött ki a Szőlő utcai intézetből

Biztonságikamera-felvételeken látszik, amint a javítóintézet igazgatója egy feleltetés során kirángatja az intézet egyik lakóját a padból, amelybe előtte beleveri a fejét, majd rátapos a földön fekvő fiatalra.

2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek

Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját

Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.