Hírek
2011. November 03. 07:41, csütörtök |
Sport
Forrás: MTI
FTC: Alberttől szombaton búcsúzhatnak el a szurkolók, másnap temetik
Szombaton a róla elnevezett stadionban 9 és 18 óra között vehetnek búcsút a szurkolók a hétfőn hetvenévesen elhunyt Albert Flóriántól, az egyetlen aranylabdás magyar futballistától.
A család, valamint az FTC szerdai közös közleményében arra kérik a drukkereket, hogy a vendégszektor bejáratán keresztül érkezzenek, majd a Gyáli út felőli kapun hagyják el az Üllői úti létesítményt.
A pálya mellett lévő parkolót erre a napra megnyitják a közönség részére, ezt díjmentesen használhatják majd az autóval érkezők.
Albert Flóriánt másnap délben, az Óbudai temetőben helyezik végső nyugalomra. A szerdai közlemény megfogalmazói arra kérik a szurkolókat, hogy „aki teheti, inkább szombaton rója le kegyeletét a Császár előtt”, mivel a temető befogadóképessége szűkös.
MTI
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 16. 13:00, hétfő | Sport
Premier League - Szoboszlai újabb szabadrúgásgólt lőtt, de pontokat vesztett a Liverpool
2026. Március 16. 10:00, hétfő | Sport
Kínai Nagydíj - Újabb kettős Mercedes-siker, Antonelli nyert Sanghajban
Andrea Kimi Antonelli, a Mercedes olasz versenyzője nyerte a vasárnapi Forma-1-es Kínai Nagydíjat, amely az ausztráliai idénynyitóhoz hasonlóan kettős Mercedes-sikerrel zárult.
2026. Március 14. 08:14, szombat | Sport
Labdarúgó NB I - Nem bírt a Győr az MTK-val
A Győr saját stadionjában gól nélküli döntetlent játszott pénteken az MTK-val a labdarúgó Fizz Liga 26. fordulójában.
2026. Március 13. 07:31, péntek | Sport
Férfi kézilabda BL - Kínos veszprémi vereség a csoportkör zárásán
A Veszprém házigazdaként 38-33-ra kikapott a dán Aalborg HB-től csütörtökön a férfi kézilabda Bajnokok Ligájában, és fennállása legrosszabb csoportkörét zárta hét-hét győzelemmel és vereséggel.
