Hírek
2018. November 29. 14:46, csütörtök |
Belföld
Forrás: mti
Felrobbant egy gázpalack, hárman megsérültek Szolnokon
Felrobbant egy turistagázpalack csütörtök délelőtt egy garázsban Szolnokon, két ember életveszélyesen, egy pedig könnyebben megsérült.
Németh Ádám, a Jász-Nagykun-Szolnok Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság szóvivője az MTI-nek elmondta: a baleset a szolnoki Daru utcában történt, a robbanás következtében a szomszédos garázsok is megrongálódtak.
A szolnoki hivatásos tűzoltók áramtalanították az épületet, a mérések gázkoncentrációt nem mutattak ki - tette hozzá.
Kardos József, az Országos Mentőszolgálat észak-alföldi mentőszervezetének megyei kirendeltségvezetője elmondta: az életveszélyesen megsérült két ember közül az egyiket mentőhelikopter szállította a budapesti Szent István kórházba, a másikat és a könnyebb sérültet a szolnoki Hetényi Géza kórházba vitték a mentők.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 17. 16:00, szerda | Belföld
Uniós biztos: mióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén
Amióta Magyarország új kormánya hivatalba lépett, már jelentős előrelépések történtek a jogállamiság terén -
2026. Június 17. 14:00, szerda | Belföld
Az ÁSZ elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését
Az Állami Számvevőszék elnöke kezdeményezte az Integritás Hatóság elnöke jogviszonyának megszüntetését a Fővárosi Törvényszéken - közölte az Állami Számvevőszék (ÁSZ) kedden az MTI-vel.
2026. Június 17. 11:00, szerda | Belföld
OGY - Magyar Péter: nem szeretnénk kisajátítani sem 1956, sem 1989 történetét
Nem szeretnénk kisajátítani, birtokolni, sajátunkká tenni sem 1956, sem 1989 történetét - mondta Magyar Péter miniszterelnök az Országgyűlés keddi ülésén, napirend előtt.
2026. Június 17. 09:00, szerda | Belföld
Orbán Viktor: a kommunikációs csatornák elhanyagolása volt a probléma, nem az üzenet
A kommunikációs csatornák elhanyagolása, nem pedig az azokban haladó üzenet volt a probléma - közölte a Fidesz elnöke kedden a Facebook-oldalán.
