Hírek
2010. Szeptember 02. 18:09, csütörtök |
Helyi
Forrás: kreativ.hu
Eladó a Burger King
Eladásra kínálja fel a tulajdonoscsoportja a Burger Kinget, a vevő a 3G Capital nevű befektetési társaság lehet.
A gyorsétteremlánc 2002-től 2006-ig a Diageo italforgalmazó vállalat, majd ezután TPG, a Bain Capital és a Goldman Sachs cégcsoport érdekeltségébe került. Most az új tulajdonos a 3G Capital befektetési társaság lehet.
A mai piaci értéken 2,3 milliárd dollár értékű cég az amerikai és európai gazdaság hanyatlása miatt gyengébb nettó éves forgalmat könyvelhet el idén, mint az elmúlt években.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld
Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része
A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.
