Városlista
2026. március 15, vasárnap - Kristóf

Hírek

2010. Augusztus 19. 10:21, csütörtök | Helyi
Forrás: haon.hu

Éjszakai járatok indulnak a virágkarneváli buli után

Éjszakai járatok indulnak a virágkarneváli buli után

A virágkarnevál másnapjára virradó hajnalon kiderül, mennyi utazóhoz jutott el a hír, illetve körükben mekkora igény van a régóta hiányolt éjszakai járatra.

A DKV Zrt. ugyanis lehetőséget kínál arra, hogy villamossal, valamint a 25-ös és 31-es autóbuszok vonalán éjfél után is utazhassanak a szórakozásból (és szórakoztatásból) hazafelé igyekvők. Mint a cég közleménye tartalmazza, villamos járatok indulnak a Nagyállomástól a terv szerint éjfélkor, egy és két órakor, de az időpontok a rendezvények eltolódása miatt módosulhatnak.

A buszok is közlekednek

A 25-ös autóbusz a Vincellér utcától 23.30, 00.30 és 01.30 órakor, a Veres Péter utcától: éjfélkor, egy és két órakor indul. A 31-es éjszakai járatok a Nagyállomástól ugyancsak 23.30, 00.30 és 01.30 órakor, a Doberdó utcától szintén éjfélkor, egy és két órakor indulnak. A Csokonai Színház közelében lévő megállónál átszállási lehetőséget teremtenek: a két autóbuszjárat (a 25-ös és 31-es) megvárja egymást. Az utazók normál tarifával vehetik igénybe az újszerű szolgáltatást, s természetesen elfogadják a 20-án és 21-én érvényes bérelteket, illetve napijegyeket

Ezek érdekelhetnek még

2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi

Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik

Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.

2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi

Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására

A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést

2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld

Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része

A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.