Hírek
2010. Augusztus 28. 18:12, szombat |
Helyi
Forrás: totalcar.hu
Egy keserves év, Bogár nélkül
Felfoghatatlanul sokáig, tizenkét évig gyártotta a Volkswagen a világ legnagyobb darabszámban készült autójának retró változatát.
Sokáig úgy volt, hogy nem is lesz utódja a retróhullámot elindító divatautónak, de a Volkswagen vezetősége meggondolta magát: a 2011-es Genfi Autószalonon mutatják be a Golf VI-os alapjaira épülő kétajtóst, amely a pletykák szerint szakít az eddigi formavilággal: dinamikusabb megjelenésről beszélnek, alacsonyabb övvonallal és laposabb tetővel.
A motorokat természetesen szintén átemelik a Golfból, így az 1,2-es TSI lesz valószínűleg az alapmotor, de kétliteres TDI-k is várhatók a kis gombócautóban, amelyet később vászontetős kabrióként is szeretnének gyártani. A felszódázott karakterhez pedig jobban illene egy nyitható lemeztető, csak az valószínűleg nem lenne megvalósítható a megálmodott körvonalakkal.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Március 09. 12:00, hétfő | Helyi
Magyar Péter nevét emlegetve tagadta az orosz nagykövetség, hogy a Kreml különleges egysége befolyásolni akarná a magyar választásokat
2026. Január 06. 07:13, kedd | Helyi
Havazás - Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik
Az ország szinte teljes területén intenzíven havazik hétfőn éjjel, az érintett területeken a látási viszonyok korlátozottak, amely a forgalom jelentős lassulásával jár - olvasható az Útinform honlapján.
2025. December 23. 12:26, kedd | Helyi
Közösségi tapasztalatból lett magyar termékfejlesztés a pajzsmirigybetegségek támogatására
A BLAN Synergy rendszerszintű megközelítéssel, természetes módon egészíti ki a gyógyszeres kezelést
2026. Március 15. 18:18, vasárnap | Belföld
Március 15. - Magyar Péter: a hazánk a Nyugat része
A Deák térről induló rendszerváltó nemzeti menet teljesen megtöltötte az Andrássy utat, majd pedig a Hősök terét is.
