Városlista
2026. február 3, kedd - Balázs

Hírek

2017. Október 30. 15:32, hétfő | Belföld
Forrás: mti

Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban

Egy ember meghalt, miután kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban

Kigyulladt egy családi ház kazánháza Nyíradonyban hétfő délután, a tűzben egy ember életét vesztette - közölte a Hajdú-Bihar Megyei Katasztrófavédelmi Igazgatóság megbízott szóvivője az MTI-vel.

Papp-Kunkli Nóra közleménye szerint a Debreceni utcába, egy száz négyzetméteres családi ház mögé épített kazánházban papír és ruhanemű gyulladt meg.

A nyíradonyi tűzoltók a lángokat egy vízsugárral eloltották, a ház udvarán egy fekvő embert találtak égési sérülésekkel, akin a mentők már nem tudtak segíteni, életét vesztette.

A hajdú-bihari katasztrófavédelmi műveleti szolgálat helyszíni szemléje jelenleg is tart Nyíradonyban - tette hozzá a szóvivő.

Ezek érdekelhetnek még

2026. Február 03. 07:16, kedd | Belföld

Orbán Viktor: az Európai Néppárt katonai szövetséget akar csinálni az unióból

A Tisza tartótisztjei a hétvégén Zágrábban jöttek össze. Itt két célt fogadtak el, ezt el is mondták: a vétójogot Európában meg kell szüntetni, az unióból pedig egy katonai szövetséget kell csinálni -