Hírek
2021. November 20. 15:02, szombat |
Kék hírek
Forrás: infovárosok/police.hu
Égő házból mentettek ki egy idős nőt
Égő házból hoztak ki a rendőrök egy 71 éves nőt Kondoroson.
Tűz ütött ki egy lakóházban pénteken délután Kondoroson. A Szarvasi Rendőrkapitányság rendőrei a történtekről érkezett bejelentés után perceken belül megérkeztek a házhoz. Látták, hogy lángol a tető és füst árad ki az épületből. A rendőrök a hátsó bejáraton bementek, a padlót tapogatták, úgy keresték a bajba jutott nőt. Az egyik szobából segélykérő hangot hallottak és ott meg is találták a földön fekvő asszonyt. A nő önerejéből nem tudott volna kijönni a házból, a rendőrök vitték ki. Biztonságba helyezték, majd a belélegzett füsttől rosszul lett idős nőt a mentők kórházba vitték. A tüzet valószínűleg a cserépkályhából kihulló parázs okozhatta – közölte a rendőrség.
Ezek érdekelhetnek még
2025. December 03. 07:40, szerda | Kék hírek
Letartóztatták a budapesti szórakozóhelyen történt halálos bántalmazás gyanúsítottját
Elrendelte a Budai Központi Kerületi Bíróság kedden annak a férfinak a letartóztatását, aki a gyanú szerint egy budapesti, belvárosi szórakozóhelyen agyonütött egy másik vendéget - közölte a Fővárosi Törvényszék az MTI-vel.
2025. November 30. 08:55, vasárnap | Kék hírek
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak
Meghalt a kórházban egy férfi, akit egy fővárosi, V. kerületi szórakozóhelyen bántalmaztak szombat éjjel - közölte a Budapesti Rendőr-főkapitányság (BRFK) a police.hu oldalon vasárnapra virradóra.
2025. November 17. 07:31, hétfő | Kék hírek
Országos közlekedésbiztonsági ellenőrzés kezdődik a közutakon
Elsősorban a tehergépjárművek és autóbuszok, valamint vezetőik ellenőrzésére terjed ki az az országos közlekedésbiztonsági akció, amely ma kezdődik a közutakon.
