Hírek
2022. Április 01. 12:06, péntek |
Belföld
Forrás: infovárosok/police.hu
Édesanyját megverte, ismerősét kirabolta
Elfogták a rendőrök a 28 éves bujáki férfit, aki erőszakkal vette el ismerőse pénzét és bántalmazta édesanyját.
A Pásztói Rendőrkapitányság rablás, magánlaksértés és többrendbeli súlyos testi sértés kísérlet bűntett megalapozott gyanúja miatt folytat eljárást egy 28 éves bujáki lakos ellen.
A férfi szerda este Bujákon egy italboltban szólította meg az ismerősét, akivel ezt követően együtt indultak el lakásukra. Az utcán a gyanúsított a sértettől 10 ezer forintot követelt. A pénz átadását megtagadta a sértett, akit ekkor a férfi több alkalommal megütött, majd a zsebéből a pénztárcáját, és az abban lévő 3 ezer forintját kivette.
A férfi megalapozottan gyanúsíható továbbá azzal is, hogy március 23-án éjszaka édesanyja családi háza melléképületének ajtajáról a lakatot leverte és a helyiségbe engedély nélkül bement, majd délután a lakásán édesanyját hangos szóváltást követően arcán megütötte.
A rendőrök a férfit csütörtökön elfogták, előállították és gyanúsítottként kihallgatták. A hatóság tagjai a 28 éves bujáki lakost őrizetbe vették és előterjesztést tesznek az ügyészségen letartóztatásának indítványozására.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Február 11. 13:00, szerda | Belföld
Már asztali számítógépen is elérhető a DÁP digitális aláírása
Már asztali számítógépen is elérhető a Digitális Állampolgárság Program (DÁP) digitális aláírása - közölte a Digitális Magyarország Ügynökség kedden az MTI-vel.
2026. Február 11. 12:00, szerda | Belföld
Szijjártó Péter: az EU-val ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik
Az Európai Unióval ellentétben Magyarország az új világrend nyertesei közé tartozik, azonban az eddigi sikerek folytatásához a szuverén nemzeti oldal győzelmére van szükség az áprilisi választáson
2026. Február 11. 10:00, szerda | Belföld
Joó István: a hatósági ellenőrzési rendszer működik, a gödi gyár soha senkit sem mérgezett meg
2026. Február 11. 07:09, szerda | Belföld
Orbán Viktor: létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba
Létkérdés, hogy ne engedjük be az ukránokat az Európai Unióba, ha Ukrajna tag lenne, az Európai Unió már háborúban lenne - hangsúlyozta Orbán Viktor miniszterelnök kedden Szentendrén.
