Hírek
2023. Február 22. 13:25, szerda |
Belföld
Forrás: NAV
Cigarettacsempész autója gyulladt ki ma hajnalban - Videóval
Valószínűleg a motortér hőjétől kapott lángra a csempész cigi, emiatt gyulladt ki az autó.
Lángokban állt egy autó a 4-es számú főút szélén, amikor a NAV munkatársai közúti ellenőrzés közben észrevették. Először segítettek a sofőrnek, majd tűzoltót, rendőrt és mentőt is hívtak. Oltás után az autó környékén, annak alvázából és motorteréből csaknem 600 doboznyi ukrán cigaretta került elő.
A lefoglalt füstölnivaló értéke 1 millió 300 ezer forint. Feltételezések szerint az ukrán férfi tartott az ellenőrzéstől és megpróbálta az út szélén kidobálni a cigarettát, azonban azok a motortérben lévő hőtől meggyulladhattak. A tűz pontos okát még vizsgálják a szakemberek.
A kórházi ellátás után a sofőrt előállították, kihallgatták és büntetőeljárást indítottak ellene.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 05. 11:00, kedd | Belföld
Magyar Péter: szabad tudomány nélkül nincs szabad ország
2026. Május 05. 09:00, kedd | Belföld
Radnai Márk: Balásy Gyula próbálja felmenteni magát, de semmi sem lesz elfelejtve
Balásy Gyula a NER multimilliárdosa elcsukló hangon próbálja felmenteni magát
2026. Május 05. 07:39, kedd | Belföld
Érettségi - Pedagógusok: a korábbiaknál nehezebb volt az idei magyar írásbeli
Az elmúlt évek vizsgáinál nehezebbnek ítélték a hétfői magyar nyelv és irodalom írásbeli érettségi feladatait az MTI-nek nyilatkozó középiskolai tanárok.
2026. Május 05. 07:31, kedd | Belföld
Kontroll-interjú: Balásy Gyula ingyen felajánlotta az államnak a médiacégeit
Balásy Gyula médiavállalkozó lemond valamennyi rendezvényszervező, kommunikációs és médiacégében birtokolt tulajdonrészéről, azokat felajánlja az állam részére.
