Hírek
2011. December 18. 07:41, vasárnap |
Belföld
Forrás: Stop.hu
Búcsú Cesaria Evorától - VIDEÓ
Meghalt Cesaria Evora. A világhírű zöld-foki-szigeteki énekesnő 70 éves volt. A Grammy-díjas "mezítlábas díva" pályáját 20 évesen kezdte, de az igazi hírnév csak jóval később, 1992-ben talált rá.
Egészségügyi okok miatt idén szeptemberben jelentette be visszavonulását. Az utóbbi években több műtéten is átesett már. Egy zöld-foki-szigeteki kórházban halt meg. A halálhírt az ország kultuszminisztere jelentette be.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Július 28. 14:00, kedd | Belföld
OGY - Megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak
A képviselők megválasztották Sonnevend Pált alkotmánybírónak az Országgyűlés hétfői ülésén.
2026. Július 28. 07:33, kedd | Belföld
Nagy Ervin: Hankó Balázs olyan szervezeteknek, rendezvényekre adott támogatást, amelyek a Fidesz kampányát segítették
Hankó Balázs sok-sok milliárd forintot osztott szét, több esetben olyan szervezeteknek vagy rendezvényekre, amelyek egyértelműen a Fidesz kampányát segítették -
2026. Július 28. 07:00, kedd | Belföld
Vitézy Dávid: tizenegy éve tart az ígérgetés a Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről
Tizenegy éve tart az ígérgetés Vas megyében az M86-M87 Kőszeg-Szombathely-Körmend gyorsforgalmi út megépítéséről - közölte a közlekedési és beruházási miniszter hétfőn Facebook-oldalán.
