Városlista
2025. február 16, vasárnap - Julianna

Hírek

2011. Július 06. 14:53, szerda | Bulvár
Forrás: Story Online

Baj lehet Beckhamék babájával?

Baj lehet Beckhamék babájával?

Hétfőn kellett volna császármetszéssel a világra jönnie a negyedik Beckham csemetének, de valamiért az orvos nem vállalta az előrehozott szülést.

 

 Egy ideje már kész tényként kezeli a világ, hogy Victoria és David Beckham lánya július negyedik napján fog megszületni. Ám mivel a dátumon már túl vagyunk, a pici pedig még mindig a mami hasában van, felmerül a kérdés, hogy mi történt. Az egykori Spice Girl azt szerette volna, ha negyedik gyermekük a tizenkettedik házassági évfordulójukon, az idei Függetlenség napján jön világra, ezzel számmisztikailag is megkoronázva negyedik évüket az USA-ban. Viszont ebbe az orvosa csak azzal a feltétellel ment bele, hogy övé a végső döntés, mert időpontra szülni veszélyes dolog, amennyiben a baba nem áll még készen a kinti éltre. Eme kitétel miatt pedig sokan találgatni kezdtek, hogy vajon nem merült-e fel valamilyen komplikáció Beckhamné terhességében. Máskülönben már megérkezett volna Anglia leghíresebb családjának új trónörököse.

A család sajtósa azonban nyugalomra intett mindenkit, és elmondta, hogy soha nem is volt betervezve a hétfő, mint a születés dátuma. A pici valamikor jövő héten fog kibújni, amikor a természet elrendeli. Bár Simon Oliveira valószínűleg akkor is ezt nyilatkozta volna, ha David a kezében lányával integet egy kórház teraszáról, amennyiben előtte elrendelik neki munkáltatói ezen szavakat.

Az internetfaluban azonban így is elterjedt az a pletyka, miszerint Victoria már pénteken bevonult az egyik Los Angeles-i klinikára, hétfőn pedig a tervek szerint életet adott lányának, aki csaknem három kilóval született, és a Felicity nevet kapta a szüleitől. Bár ez esetben Becks igencsak nyugodt típus és remek pókerarccal rendelkezik., mert pár órával a feltételezett nagy esemény előtt ő még sajtótájékoztatót adott csapata új, hármas számú alternatív mezéről.

Címkék: Beckham

Ezek érdekelhetnek még

2025. Február 16. 08:56, vasárnap | Bulvár

Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő, nem tartja meg vasárnapi beszédét

Ferenc pápának szigorú pihenést írtak elő az orvosok a mielőbbi gyógyulás érdekében, ezért hagyományos vasárnapi beszédét sem tartja meg - közölte a Szentszék szombat este.

2025. Február 14. 07:31, péntek | Bulvár

Szájer József a köztévé műsorában szerepelt

A botrányos körülmények között a közélettől visszavonult politikus a németországi politikai helyzetet elemezte.

2025. Február 12. 07:49, szerda | Bulvár

Művészetek Völgye- A Franz Ferdinand lesz a sztárfellépő

A Franz Ferdinand lesz a zenei kínálat sztárfellépője idén a Művészetek Völgyében. A fesztivált július 18-tól 27-ig rendezik meg a Balaton-felvidéken, Kapolcson, Taliándörögdön és Vigántpetenden - közölték a szervezők kedden az MTI

2025. Február 06. 07:49, csütörtök | Bulvár

KIM: 80 millió forintos támogatásból alkotóházként újul meg Gobbi Hilda villája

A Kulturális és Innovációs Minisztérium (KIM) döntése alapján 80 millió forintos támogatásban részesül a Kárpát-medencei Művészeti Népfőiskola Alapítvány, hogy felújítsák Gobbi Hilda egykori visegrádi villáját.