Hírek
2011. Szeptember 09. 14:21, péntek |
Belföld
Forrás: HírTV
Az évfordulón fejeződik be a nyomozás?
Befejeződhet a vörösiszap-katasztrófa miatt indított nyomozás a tragédia évfordulóján.
A foglalkozás körében elkövetett gondatlan veszélyeztetés vétségének gyanújával indult rendőrségi nyomozás meghosszabbított határideje ugyanis éppen október 4-e.
A nyomozók eddig több mint 700 tanút hallgattak meg, míg gyanúsítottként a cég diszpécserét, Sz. Tibort, a Mal Zrt. jelenlegi vezérigazgatóját B. Zoltánt, valamint két vezetőtársát D. Józsefet és F. Józsefnét hallgatták ki. A vizsgálatokba geotechnikai, orvosszakértői, informatikai, hírközlési, környezetvédelmi és hulladékgazdálkodási szakértőket is bevontak a rendőrök. (rá)
hírTV
Ezek érdekelhetnek még
2026. Május 15. 13:00, péntek | Belföld
Rogán Antal: minden törvényesen történt
\"Én egészen nyugodt vagyok, minden törvényesen történt\" - nyilatkozta a Telexnek és a 444-nek Rogán Antal a korábbi Miniszterelnöki Kabinetiroda egykori minisztere a minisztériumi átadás-átvétel után csütörtökön.
2026. Május 15. 11:00, péntek | Belföld
Gulyás Gergely: mindent megtettünk, hogy rendezett állapotban adjuk át az országot az új kormánynak
2026. Május 15. 10:00, péntek | Belföld
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon
Kisiklott egy vonat a békéscsabai vasútvonalon csütörtökön, legalább két ember megsérült. A baleset Gyoma vasútállomás (Gyomaendrőd) és Csárdaszállás között történt.
2026. Május 15. 07:54, péntek | Belföld
Magyar Péter: megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel
Megtörtént a minisztériumi átadás-átvétel, teljes körű vizsgálat indul minden területen - jelentette be Magyar Péter miniszterelnök csütörtökön Budapesten, sajtótájékoztatón.
